Misyonumuz;

Son kullanıcıyı hedef alan otomotiv sektöründe; sunulan ürün ve hizmetlerde, çağdaş, ticari ve teknolojik uygulamaları gerçekleştirmek ve geliştirmek, ikinciel araç alım-satımında bu çalışmaların etkin olarak yürütülmesi için gerekli kurumsal imkan ve kabiliyetleri hayata geçirmek, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz;

Farklılıklar yaratarak sektörde kalıcı üstünlükler sağlamak. Otomotiv konusunda birinci adres olmak. Satış ve satış sonrası hizmetler de müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır.

Kalite Politikamız;

Öz Otomotiv ve Kağıt Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. kalitede sürekli iyilestirme temel hedeftir. Bu hedef dogrultusunda asagida belirlenen hususlar “Kalite Politikamiz” olarak kabul edilmistir.

  • Kalite standardininin getirmis oldugu yükümlülüklere uymayi, bu dogrultuda hedefleri belirlemeyi, bu hedefleri gerçeklestirmeyi ve gözden geçirerek SÜREKLI IYILESTIRMEYI ”
  • Çalisanlarin, müsterilerin, hissedarlarin ve tedarikçilerin “BEKLENTILERININ EN ÜST SEVIYEDE KARSILANMASI”
  • Müsteri isteklerine en iyi ve hizli sekilde cevap verilmesi, spesifikasyonlara, sartname ve standartlara uygun ürün üretimi ve terminlere zamaninda uyum ile “MÜSTERININ MEMNUN VE TATMIN EDILMESI”
  • Uygun kalite ve kabul edilebilir fiyatta ürün – hizmet saglayabilmek için teknolojik gelismelere ayak uydurarak “FIRMA IMAJ VE PAZARININ GELISMESINI SAGLAMAK”
  • Üretimde kalite seviyesini yükseltmek için, ürün kalitesine etki eden personelin “EGITIM SEVIYESINI YÜKSELTMEK
  • Yeniden degerlendirme yerine; bir defada dogrusunu yaparak hem zaman hem de kaynak israfini önlemek ve “MALIYETLERIN DÜSÜRÜLMESINI SAGLAMAK”
  • Personelin daha verimli çalisabilmesi için çalisma ortaminin “TEMIZ VE DÜZENLI OLMASINI SAGLAMAK”

Yukarida belirlenen politikamiz Öz Otomotiv hedeflerinin de ana basliklarini teskil etmektedir. Bu hedefleri saglamak için tüm personel belirlenen kalite güvence sistemini en etkin sekilde uygulamaktan ve devam ettirmekten sorumludur. Hedeflerin saglanmasinda gerekli destegi verecegimizi taahhüt ederiz.